Kariéra

my hledáme vás, vy hledáte nás

Společnost BAU Ostrava s.r.o. se zaměřuje na široké spektrum činností v oblasti staveb, rekonstrukcí, bouracích a zemních prací. Nikdy nečekáme na sezónu. Práci máme po celý rok.

Naším cílem je profesionálně odvedená práce. Po celou dobu spolupráce je zákazník vždy informován o celkovém průběhu zakázky. Slovo “NE” nebo “NEJDE” nenaleznete v našem slovníku. Vždy najdeme optimální řešení pro danou situaci a spokojenost zákazníka.

Co vás čeká

práce v oboru stavebnictví v regionu Ostrava a přilehlé okolí
pracovní doba 8:00 - 16:30

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

min. 5 let praxe
praxe v oborech: Zedník, obkladač, elektrikář, podlahář, konstruktér bytových jader (sádrokarton nebo ytong)

Není pro nás důležité umět všechno! Pro nás je důležité umět na 100% jednu z výše uvedených profesí!

Požadujeme

Chuť pracovat
Dochvilnost
Znalost v oboru
Smysl pro detail
Flexibilitu
Vysokou spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

Pravidelné vyplácení odměny za práci
Celoroční práci bez ohledu na roční období a počasí
Atraktivní platové ohodnocení
Bonusy při splnění kvality a termínu
Práce na ŽL popř. HPP na dobu neurčitou
Nástup možný ihned!

Styl práce

Všechen materiál Vám dovezeme! Vy jen pracujete v oboru, ve kterém jste nejlepší!