Magazín

Jak vybrat obklad a dlažbu

Jak vybrat obklad a dlažbu

Deset, dvacet, nebo třicet let? Délka "životnosti" koupelny, tedy především obkladů, bývá různá. V tuzemsku se průměr pohybuje kolem dvaceti let, což ovšem znamená, že neuvážlivý výběr rozhodně není na místě.

... číst více ... | Vloženo: 13.06.2018
Potřebuji půjčku na rekonstrukci, nebo mám našetřeno?

Potřebuji půjčku na rekonstrukci, nebo mám našetřeno?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení

... číst více ... | Vloženo: 26.04.2018
Jak upravit prostor pro začínající rodinu

Jak upravit prostor pro začínající rodinu

Vlastní byt je pro mladý pár skvělý začátek, jen za pár let se může stát, že se rodina rozroste o jednu možná dvě ratolesti. A právě na takovou variantu je třeba byt připravit hned od startovací čáry.

... číst více ... | Vloženo: 19.04.2018
Kompletní rekonstrukce bytu si vyžádala šest týdnů

Kompletní rekonstrukce bytu si vyžádala šest týdnů

Petr se před třemi lety přestěhoval do Ostravy, našel si starý byt v Ostravě Hrabůvce, do kterého se zamiloval a nakonec si jej od realitní společnosti koupil. Byt s plochou 74 metrů čtverečních však potřeboval kompletní rekonstrukci. Té jsme se ujali právě my. Byt v domě z 30. let prošel v minulosti několika proměnami a úpravami, ale stále byl příliš tmavý a zastaralý. To chtěl Petr změnit. Na toto téma se Petr s námi sešel a požádal nás o návrh interiéru s pomocí světlých tónů veškerého vybavení.

... číst více ... | Vloženo: 09.04.2018