Jak upravit prostor pro začínající rodinu

Jak upravit prostor pro začínající rodinu

Vlastní byt je pro mladý pár skvělý začátek, jen za pár let se může stát, že se rodina rozroste o jednu možná dvě ratolesti. A právě na takovou variantu je třeba byt připravit hned od startovací čáry.

„Naše představa je, že se v našem bytě 3+1 zvětší koupelna o průchod do kuchyně. Vchod do kuchyně bude z obyvacího pokoje, který chceme zvětšit tím, že odbouráme kumbál. Měl by tak zůstat otevřený do chodby,“ tvrdí vedoucí rekonstrukce Martin, při změně dispozice bytu.

„Majitelé 3+1 v Ostravském panelovém domě chtěli rekonstruovat byt pro dvě osoby, s výhledem dvou přírustků. Mladý pár zatím dětský pokoj vyřeší pracovnou. V koupelně plánují vanu, sprchový kout, umyvadlo a pračka našla místo v kuchyni “ 

Mladí majitelé počítají s přístupem do kuchyně z obytné místnosti (bez jídelního stolu vzhledem k rozměrům kuchyně). V kuchyni mají představu linku ve tvaru L v sekundárním dekóru, který je následující: korpus, vrchní dvířka a pracovní deska imitace dřeva a zbytek bilý lesk, . Ložnice rozlohově zůstala stejná, kde se vešla prostorná véstavná skříň a další nábytek, hodný tohoto pokoje.

Představa o dispozičním uspořádání je rozumná a pro budoucí rodinu také praktická.

Vloženo: 19.04.2018