Rekonstrukce

bytu nebo bytového jádra

Zjednodušili jsme podmínky, za nichž můžete provést svou rekonstrukci bytu nebo bytového jádra, a to v klidu a bez starostí.

V případě, že Vaše rekonstrukce vyžaduje projektovou dokumentaci, nabízíme možnost zhotovení zcela ZDARMA!

Vybrali jste si firmu BAU Ostrava, s.r.o.

Vybrali jste si firmu BAU Ostrava, s.r.o. - bytový servis na základě známých skutečností, referencí nebo na přímé doporučení? Provedeme vám ZDARMA na místě budoucí realizace zaměření vč.fotografické dokumentace, konzultace a poradenství. Na základě osobní schůzky a po shromáždění všech informací je Vám sdělena reálná předběžná cena, a to obvykle přímo na místě.

Po Vašem schválení následuje podrobné zpracování rozpočtu do nejmenších detailů, upřesněný výběr vnitřního vybavení, zařizovacích předmětů a dále sepsání Smlouvy o dílo dle Občanského zákoníku 2017. Během rekonstrukčních prací je na stavbě veden stavební deník. Po ukončení rekonstrukce je sepsán předávací protokol a uskutečněno závěrečné vyúčtování.

Součástí spolupráce Vám jsme také schopni zajistit financování rekonstrukce či samotného bydlení skrz naší partnerskou společnost hypoportal.cz. Na našem webu si můžete jednoduše zanechat poptávku a zjistit tak všechny podmínky výhodného financování.

KOMPLEXNÍ DODÁVKA SLUŽEB PRO VAŠÍ SPOKOJENOST

  • 3D návrh zcela zdarma (navrhujeme kompletní interiér vč. kuchyně a vestavěného nábytku)
  • Rychlost, spolehlivost
  • Komunikace pouze s jednou odpovědnou osobou, která má 100% přehled o Vaší rekonstrukci
  • Vysoká kvalita
  • Zajištění certifikovaných pracovníků ze všech potřebných oborů